Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

MC55/65/67 Battery 3600 mAh

0 ден.
  • Производител: Zebra
  • Шифра:mc55/65/67
  • Достапност:На залиха

Батерија за Pocket PC MC55, MC65, MC67

Капацитет 3600m/Ah

Цената се однесува на 1 парче. За поголема количина, Ве молиме побарајте понуда на sales@ssbkompjuteri.com

За повеќе информации или консултација за производот, контактирајте нѐ преку е-маил или телефонски на +389 79 266 536

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи