Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Zebra TC20

26.118 ден.
  • Производител: Zebra
  • Шифра:4
  • Достапност:На залиха

Zebra TC20 – ги содржи сите карактеристики што Ви се потребни за да заштедите време и пари, да ја зголемите продажбата и да ја зголемите профитабилноста. Достапен во две опции, Touch и со тастатура. Дизајниран е да снима и печатени и дигитални бар-кодови, а може и да слика. TC20 е еднаков на паметен телефон: како деловна алатка, со оперативен систем Андроид и светол екран што го олеснува гледањето во затворени простории или на отворено. Мобилниот компјутер TC20 е алатка совршена за малите бизниси!

TC200J-10C112A6

2D Imager (SE4710), ZEBRA EVM, TC20 PLUS, WLAN, Camera, 2GB/16GB, Android 7.0 Nougat, 35 MM Audio Jack, 2-PIN Connector Back Door, 3000 mAh Battery, Worldwide Except US. Interface Cables And Charging Cradle Sold Separately

За повеќе информации или консултација контактирајте не на sales@ssbkompjuteri.com или тел +389 79 266 536

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи