Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Lenovo 15.6-inch Laptop Casual Backpack B210 Black Lenovo 15.6-inch Laptop Casual Backpack B210 Black
Компактен стил и дизајн на Lenovo 15.6 "Laptop Casual Backpack, совршен за на работа или з..
1.260 ден.
без ДДВ: 1.068 ден.
Lenovo 15.6-inch Laptop Casual Backpack B210 Grey Lenovo 15.6-inch Laptop Casual Backpack B210 Grey
Компактен стил и дизајн на Lenovo 15.6 "Laptop Casual Backpack, совршен за на работа или за училиште..
1.260 ден.
без ДДВ: 1.068 ден.
Lenovo D22-20 21,5" - FHD TN (1920x1080) Lenovo D22-20 21,5" - FHD TN (1920x1080)
Lenovo D22-20 21,5" - FHD TN (1920x1080); VGA+HDMI/ 600:1/ 5ms/ Low blue light Гаранција 36 месеци...
7.650 ден.
без ДДВ: 7.286 ден.
Lenovo D24-20 23.8" - 3-side NearEdgeless Lenovo D24-20 23.8" - 3-side NearEdgeless
Производител: Lenovo Дијагонала на екранот: 23,8 " Резолуција на екранот: 1920 x 1080 Тип на екран:..
7.900 ден.
без ДДВ: 7.524 ден.
Lenovo Essential USB Mouse Lenovo Essential USB Mouse
Глувче со стандардна големина за подобар стисок Жичана USB конекција Висока резолуција на 1600 DPI А..
599 ден.
без ДДВ: 570 ден.
Lenovo Essential Wireless compact Mouse Lenovo Essential Wireless compact Mouse
Опис на производот Безжичен глушец Lenovo Essential Compact, дизајниран за Ваша погодност. Лесно е д..
799 ден.
без ДДВ: 761 ден.
Lenovo IdeaPad 5 Flex 5 14ITL05 - 14'' i5 1135G7/8GB/256GB/Win10/12m Lenovo IdeaPad 5 Flex 5 14ITL05 - 14'' i5 1135G7/8GB/256GB/Win10/12m
Lenovo IdeaPad 5 Flex 5 14ITL05 Processor QuadCore Intel Core i5-1135G7 RAM 8GB Hard Drive 256 GB SS..
37.810 ден.
без ДДВ: 36.010 ден.
Lenovo IdeaPad 5 Flex 5 14ITL05 - 14'' i7 1165G7/8GB/512GB/Win10/12m Lenovo IdeaPad 5 Flex 5 14ITL05 - 14'' i7 1165G7/8GB/512GB/Win10/12m
Lenovo IdeaPad 5 Flex 5 14ITL05   Processor QuadCore Intel Core i7-1165G7 RAM 8GB Hard Driv..
45.220 ден.
без ДДВ: 43.067 ден.
Lenovo Legion Mouse pad Lenovo Legion Mouse pad
Гумирана подлога отпорна на лизгање обезбедува стабилност при лизгање и насочување на глувчето. Плат..
2.204 ден.
без ДДВ: 1.868 ден.
Lenovo ThinkBook 15 G2 Mineral Grey - i3 1115G4/8G/256GB/15,6"/DOS Lenovo ThinkBook 15 G2 Mineral Grey - i3 1115G4/8G/256GB/15,6"/DOS
ThinkBook 15 G2 Mineral Grey - i3-1115G4 8G, 256GB NVME, 15,6", DOS; Intel® Core™ Core i3-1115G..
39.990 ден.
без ДДВ: 38.086 ден.
Lenovo ThinkPad E15 - 15.6''/ i5 10210U/16GB/512GB/Win10pro/12m Lenovo ThinkPad E15 - 15.6''/ i5 10210U/16GB/512GB/Win10pro/12m
Lenovo ThinkPad E15 i5   Processor Intel® Core® i5 10210U RAM 16 GB DDR4-SDRAM Hard Dr..
61.345 ден.
без ДДВ: 58.424 ден.
Lenovo ThinkPad Essential Wireless Mouse Lenovo ThinkPad Essential Wireless Mouse
Опис на производот Овој елегантен и стилски дизајн на глушец во целосна големина нуди исклучителен к..
749 ден.
без ДДВ: 713 ден.
Lenovo ThinkVision T24i-20 23.8" - FHD IPS (1920 X 1080) Lenovo ThinkVision T24i-20 23.8" - FHD IPS (1920 X 1080)
ThinkVision T24i-20 23.8" - FHD IPS (1920 X 1080); VGA, HDMI, DP/ 1000:1/ 2ms/ 4 x USB 3.2 Gen1/ Til..
11.500 ден.
без ДДВ: 10.952 ден.
Lenovo ThinkVision T27h-20 27" Lenovo ThinkVision T27h-20 27"
ThinkVision T27h-20 27" QHD IPS (2560 x 1440) USB Type-C; HDMI, DP, USB Type-C Gen1 1000:1 4ms 4..
20.250 ден.
без ДДВ: 19.286 ден.
Lenovo V50a-24IMB all-in-one PC w/Touch Lenovo V50a-24IMB all-in-one PC w/Touch
Lenovo V50a-24IMB all-in-one PC w/Touch Intel Core i3-10100T (4C / 8T, 3.0 / 3.8GHz, 6MB) Graphics..
41.926 ден.
без ДДВ: 39.930 ден.
Lenovo V50s 07IMB Lenovo V50s 07IMB
Lenovo V50s 07IMB SFF - i7-10700, 8GB, 512G SSD, DOS; Intel Core i7-10700 (8C / 16T, 2.9 / 4.8GHz, ..
43.500 ден.
без ДДВ: 41.429 ден.

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2023. UKION SHOPS