Останата компјутерска опрема

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Monitor AOC E2270SWHN Monitor AOC E2270SWHN
Спецификации Дијагонала 21,5 Формат на екранот 16: 9 Панел ТН Макс. резолуција 1920х1080..
6.083 ден.
без ДДВ: 5.793 ден.
MikroTik RB941-2nD-TC MikroTik RB941-2nD-TC
The home Access Point lite (hAP lite) is an ideal little device for your apartment, house or office...
1.640 ден.
без ДДВ: 1.390 ден.
UniFi US-48 Managed Gigabit Switches with SFP
Powerful Enterprise Switch Models – The UniFi® Switch offers the forwarding capacity to simultaneous..
38.475 ден.
без ДДВ: 32.606 ден.
UniFi UAP AC PRO wireless access point
UniFi® is the revolutionary Wi-Fi system that combines enterprise performance, unlimited scalability..
12.156 ден.
без ДДВ: 10.302 ден.
UniFi UAP AC LR wireless access point UniFi UAP AC LR wireless access point
UniFi® is the revolutionary Wi-Fi system that combines enterprise performance, unlimited scalability..
8.230 ден.
без ДДВ: 6.975 ден.
MikroTik RB2011UiAS-2HnD-IN wireless router
The RB2011Ui is a low cost multi port device series. Designed for indoor use, and available in many ..
8.927 ден.
без ДДВ: 7.565 ден.
MikroTik CSS326-24G-2S+RM Cloud Smart Switch MikroTik CSS326-24G-2S+RM Cloud Smart Switch
Cloud Smart Switch 326-24G-2S+RM is SwOS powered 24 port Gigabit Ethernet switch with two SFP+ ports..
10.430 ден.
без ДДВ: 8.839 ден.
MikroTik CRS328-4C-20S-4S+RM Smart Switch MikroTik CRS328-4C-20S-4S+RM Smart Switch
The CRS328-4C-20S-4S+RM is a 28 independent port switch with a combo group. This device has twenty S..
27.256 ден.
без ДДВ: 23.098 ден.
MikroTik CRS112-8G-4S-IN Cloud Router Switch MikroTik CRS112-8G-4S-IN Cloud Router Switch
Cloud Router Switch 112-8G-4S-IN is a “small size low cost” member of our CRS series. It comes wi..
10.054 ден.
без ДДВ: 8.520 ден.
Tapo C100 | Home Security Wi-Fi Camera Tapo C100 | Home Security Wi-Fi Camera
Домашна безбедносна Wi-Fi камера Tapo C100 Видео со висока резолуција- ја снима секоја слика во кри..
1.900 ден.
без ДДВ: 1.610 ден.
Tapo C200 | Home Security Wi-Fi Camera Tapo C200 | Home Security Wi-Fi Camera
Домашна безбедносна Wi-Fi камера Tapo C200 Видео со висока резолуција: Ја снима секоја секунда во к..
2.190 ден.
без ДДВ: 1.856 ден.
ThinkVision T32h-20 31,5" ThinkVision T32h-20 31,5"
ThinkVision T32h-20 31,5" - 3-side NearEdgeless IPS (2560 x 1440), USB Type-C; HDMI, DP/ 4ms/ 1000:1..
22.000 ден.
без ДДВ: 20.952 ден.
CyberPower BU650E CyberPower BU650E
CyberPower BU650E им обезбедува на корисниците домa или во канцеларија сигурна резервна батерија и з..
2.600 ден.
без ДДВ: 2.203 ден.
MS TRIP ранец за лаптоп MS TRIP ранец за лаптоп
MS Trip - ранец за лаптоп Димензија: 15,6'' Материјал: Полиестер Боја: Црна ..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
MS DOMINO wireless set MS DOMINO wireless set
MS DOMINO - безжичен комплет. Тастатура: Лесните копчиња ќе овозможат тивко и удобно пишување, ди..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Vivax Life FIT Vivax Life FIT
Паметен часовник Vivax life FIT со екран на допир од 1,4 инчи. Мери температура на телото, отчу..
1.890 ден.
без ДДВ: 1.602 ден.

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS