Останата компјутерска опрема

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
UPS NJOY Token 600 UPS NJOY Token 600
UPS NJOY TOKEN 600VA / 360W  Outlets 4x Schuko Battery Backup 4x Schuko Surge Protecti..
4.350 ден.
без ДДВ: 3.686 ден.
UPS CyberPower UT1050EG UPS CyberPower UT1050EG
CyberPower UT1050EG им обезбедува на корисниците домa или во канцеларија сигурна резервна батерија и..
5.515 ден.
без ДДВ: 4.674 ден.
Asus VS197D 19" Widescreen LCD Monitor Asus VS197D 19" Widescreen LCD Monitor
Најкористен и најпогоден за на каса, пригоден за речиси секое продажно место. Овој модел на ASUS, со..
5.499 ден.
без ДДВ: 5.237 ден.
ThinkPad Bluetooth Silent Mouse ThinkPad Bluetooth Silent Mouse
ThinkPad Bluetooth Silent Mouse; Dual-host Bluetooth 5.0 за лесна промена меѓу два уреди, Swift Pair..
1.500 ден.
без ДДВ: 1.429 ден.
ThinkVision T24i-2L 23.8" - FHD IPS (1920 X 1080) ThinkVision T24i-2L 23.8" - FHD IPS (1920 X 1080)
ThinkVision T24i-2L 23.8" - FHD IPS (1920 X 1080); VGA, HDMI, DP/ 1000:1/ 4ms/ 4x USB 3.2 Gen 1 (1x ..
11.890 ден.
без ДДВ: 11.324 ден.
HS-401 Stereo Gaming Headset HS-401 Stereo Gaming Headset
Performance Product type: Headset Wearing style: Head-band Recommended usage: Gaming Col..
740 ден.
без ДДВ: 627 ден.
Jabra Evolve 20 SE Jabra Evolve 20 SE
Лесно управување со повици-Добијте лесен пристап до најкористените функции, како што се јачина на зв..
3.410 ден.
без ДДВ: 2.890 ден.
ThinkVision E24-20 23.8" ThinkVision E24-20 23.8"
ThinkVision E24-20 23.8"- FHD IPS (1920x1080), HDMI, DP, VGA/ 14ms/ 1000:1/ Tilt, Pivot, Height Adju..
8.200 ден.
без ДДВ: 7.810 ден.
Lenovo D22-20 21,5" - FHD TN (1920x1080) Lenovo D22-20 21,5" - FHD TN (1920x1080)
Lenovo D22-20 21,5" - FHD TN (1920x1080); VGA+HDMI/ 600:1/ 5ms/ Low blue light Гаранција 36 месец..
7.650 ден.
без ДДВ: 7.286 ден.
Lenovo Essential Wireless compact Mouse Lenovo Essential Wireless compact Mouse
Опис на производот Безжичен глушец Lenovo Essential Compact, дизајниран за Ваша погодност. Лесно е ..
799 ден.
без ДДВ: 761 ден.
Lenovo ThinkPad Essential Wireless Mouse Lenovo ThinkPad Essential Wireless Mouse
Опис на производот Овој елегантен и стилски дизајн на глушец во целосна големина нуди исклучителен ..
749 ден.
без ДДВ: 713 ден.
Logitech M185 Compact wireless mouse Logitech M185 Compact wireless mouse
Глувче Висина: 3,90 инчи (99 мм) Ширина: 2,36 инчи (60 мм) Длабочина: 1,54 инчи (39 мм) Тежина (..
819 ден.
без ДДВ: 780 ден.
Genius FaceCam 1000X Genius FaceCam 1000X
Име на моделот FaceCam 1000X Интерфејс USB Квалитет на слика 720p HD пиксели CMOS Леќа (FF,..
1.090 ден.
без ДДВ: 924 ден.
Lenovo Essential USB Mouse Lenovo Essential USB Mouse
Глувче со стандардна големина за подобар стисок Жичана USB конекција Висока резолуција на 1600 DPI..
599 ден.
без ДДВ: 570 ден.
Lenovo ThinkVision T24i-20 23.8" - FHD IPS (1920 X 1080) Lenovo ThinkVision T24i-20 23.8" - FHD IPS (1920 X 1080)
ThinkVision T24i-20 23.8" - FHD IPS (1920 X 1080); VGA, HDMI, DP/ 1000:1/ 2ms/ 4 x USB 3.2 Gen1/ Til..
11.500 ден.
без ДДВ: 10.952 ден.
Lenovo D24-20 23.8" - 3-side NearEdgeless Lenovo D24-20 23.8" - 3-side NearEdgeless
Производител: Lenovo Дијагонала на екранот: 23,8 " Резолуција на екранот: 1920 x 1080 Тип на ек..
7.900 ден.
без ДДВ: 7.524 ден.

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2022. UKION SHOPS