Мрежна опрема

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
MikroTik RB941-2nD-TC MikroTik RB941-2nD-TC
The home Access Point lite (hAP lite) is an ideal little device for your apartment, house or office...
1.640 ден.
без ДДВ: 1.390 ден.
UniFi US-48 Managed Gigabit Switches with SFP
Powerful Enterprise Switch Models – The UniFi® Switch offers the forwarding capacity to simultaneous..
38.475 ден.
без ДДВ: 32.606 ден.
UniFi UAP AC PRO wireless access point
UniFi® is the revolutionary Wi-Fi system that combines enterprise performance, unlimited scalability..
12.156 ден.
без ДДВ: 10.302 ден.
UniFi UAP AC LR wireless access point UniFi UAP AC LR wireless access point
UniFi® is the revolutionary Wi-Fi system that combines enterprise performance, unlimited scalability..
8.230 ден.
без ДДВ: 6.975 ден.
MikroTik RB2011UiAS-2HnD-IN wireless router
The RB2011Ui is a low cost multi port device series. Designed for indoor use, and available in many ..
8.927 ден.
без ДДВ: 7.565 ден.
MikroTik CSS326-24G-2S+RM Cloud Smart Switch MikroTik CSS326-24G-2S+RM Cloud Smart Switch
Cloud Smart Switch 326-24G-2S+RM is SwOS powered 24 port Gigabit Ethernet switch with two SFP+ ports..
10.430 ден.
без ДДВ: 8.839 ден.
MikroTik CRS328-4C-20S-4S+RM Smart Switch MikroTik CRS328-4C-20S-4S+RM Smart Switch
The CRS328-4C-20S-4S+RM is a 28 independent port switch with a combo group. This device has twenty S..
27.256 ден.
без ДДВ: 23.098 ден.
MikroTik CRS112-8G-4S-IN Cloud Router Switch MikroTik CRS112-8G-4S-IN Cloud Router Switch
Cloud Router Switch 112-8G-4S-IN is a “small size low cost” member of our CRS series. It comes wi..
10.054 ден.
без ДДВ: 8.520 ден.
TP-Link Multi-mode WiFI Router TL-WR844N TP-Link Multi-mode WiFI Router TL-WR844N
Уживајте во листање по интернет, пренос во HD и download со „брзина на светлината“ за Вас и Ваш..
1.050 ден.
без ДДВ: 890 ден.
Mikrotik RB951-2HnD Mikrotik RB951-2HnD
RB951G-2HnD е безжичен SOHO гигабит АП со процесор на новата генерација Atheros и поголема моќ на об..
5.900 ден.
без ДДВ: 5.000 ден.
Mikrotik hAP RB951Ui-2nD Mikrotik hAP RB951Ui-2nD
Овoj мал access point е совршен уред за домови или мали канцеларии каде што ви треба само безжи..
3.186 ден.
без ДДВ: 2.700 ден.

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2022. UKION SHOPS