Одржување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ПРЕМИУМ пакет за грижа, одржување и сервис на уреди
ПРЕМИУМ пакет за грижа, одржување и сервис на уреди Цена: 3500 ден. +18% ДДВ месечно Вклучува ..
4.130 ден.
без ДДВ: 3.500 ден.
Напреден пакет за грижа, одржување и сервис на уреди
Напреден пакет за грижа, одржување и сервис на уреди Цена: 2400 ден. + 18% ДДВ месечно Вклучува ..
2.832 ден.
без ДДВ: 2.400 ден.
Основен пакет за грижа, одржување и сервис на уреди
Основен пакет за грижа, одржување и сервис на уреди Цена: 1500 ден. + 18% ДДВ месечно Вклучува 2..
1.770 ден.
без ДДВ: 1.500 ден.

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2022. UKION SHOPS