UPS и заштита од напонска преоптовареност

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
UPS NJOY Token 600 UPS NJOY Token 600
UPS NJOY TOKEN 600VA / 360W  Outlets 4x Schuko Battery Backup 4x Schuko Surge Protecti..
4.350 ден.
без ДДВ: 3.686 ден.
UPS CyberPower UT1050EG UPS CyberPower UT1050EG
CyberPower UT1050EG им обезбедува на корисниците домa или во канцеларија сигурна резервна батерија и..
5.515 ден.
без ДДВ: 4.674 ден.
UPS CyberPower BU650E UPS CyberPower BU650E
CyberPower BU650E им обезбедува на корисниците домa или во канцеларија сигурна резервна батерија и з..
3.053 ден.
без ДДВ: 2.587 ден.
UPS NJOY Keen 800 UPS NJOY Keen 800
UPS NJOY KEEN 800VA / 480W , 2 x Schuko Battery Backup & Surge Protection Повеќе инфо на линк..
3.599 ден.
без ДДВ: 3.050 ден.
UPS NJOY Keen 600 UPS NJOY Keen 600
UPS NJOY KEEN 600VA / 360W 2 x Schuko Battery Backup & Surge Protection Повеќе инфо на линкот..
3.290 ден.
без ДДВ: 2.788 ден.
UPS NJOY Shed 625 UPS NJOY Shed 625
UPS NJOY Shed 625VA/375W 5xOutlets with Surge Protection out of which 4 Outlets with Battery Backup ..
3.449 ден.
без ДДВ: 2.923 ден.

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2022. UKION SHOPS