Лаптопи

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Lenovo Essential Wireless compact Mouse Lenovo Essential Wireless compact Mouse
Опис на производот Безжичен глушец Lenovo Essential Compact, дизајниран за Ваша погодност. Лесно е ..
799 ден.
без ДДВ: 761 ден.
Lenovo ThinkPad Essential Wireless Mouse Lenovo ThinkPad Essential Wireless Mouse
Опис на производот Овој елегантен и стилски дизајн на глушец во целосна големина нуди исклучителен ..
749 ден.
без ДДВ: 713 ден.
Logitech M185 Compact wireless mouse Logitech M185 Compact wireless mouse
Глувче Висина: 3,90 инчи (99 мм) Ширина: 2,36 инчи (60 мм) Длабочина: 1,54 инчи (39 мм) Тежина (..
719 ден.
без ДДВ: 685 ден.
Lenovo Essential USB Mouse Lenovo Essential USB Mouse
Глувче со стандардна големина за подобар стисок Жичана USB конекција Висока резолуција на 1600 DPI..
599 ден.
без ДДВ: 570 ден.
-2%
IdeaPad 3 15ALC6 Arctic Grey AMD Ryzen IdeaPad 3 15ALC6 Arctic Grey AMD Ryzen
IdeaPad 3 15ALC6 Arctic Grey - R3 5300U, 8GB, 512GB NVMe, 15,6", DOS; AMD Ryzen 3 5300U (4C / 8T,..
28.590 ден.29.290 ден.
без ДДВ: 27.229 ден.
ThinkBook 15 G2 ARE Mineral Grey ThinkBook 15 G2 ARE Mineral Grey
ThinkBook 15 G2 ARE Mineral Grey -  R3-4300U, 8G, 256GB NVMe, 15,6", DOS AMD Ryzen 3 4300U (4C..
32.100 ден.
без ДДВ: 30.571 ден.
-2%
Lenovo V14 ADA Lenovo V14 ADA
Lenovo V14 ADA Iron Grey - AMD 3020e, 4GB, 256GB NVMe, 14", DOS; AMD 3020e (2C / 2T, 1.2 / 2.6GHz, ..
15.513 ден.15.890 ден.
без ДДВ: 14.774 ден.
-14%
Lenovo ThinkBook 15 G2 Mineral Grey i3 Lenovo ThinkBook 15 G2 Mineral Grey i3
ThinkBook 15 G2 Mineral Grey - i3-1115G4 8G, 256GB NVME, 15,6", DOS; Intel® Core™ Core i3-1115..
34.220 ден.39.990 ден.
без ДДВ: 32.590 ден.
-2%
IdeaPad 3 15ITL6 Arctic Grey - i3 IdeaPad 3 15ITL6 Arctic Grey - i3
IdeaPad 3 15ITL6 Arctic Grey - i3-1115G4, 8GB, 512GB NVMe, 15,6"", DOS; Intel Core i3-1115G4 (2C ..
29.230 ден.29.890 ден.
без ДДВ: 27.838 ден.
Lenovo 15.6-inch Laptop Casual Backpack B210 Grey Lenovo 15.6-inch Laptop Casual Backpack B210 Grey
Компактен стил и дизајн на Lenovo 15.6 "Laptop Casual Backpack, совршен за на работа или за училиште..
1.260 ден.
без ДДВ: 1.068 ден.
Lenovo 15.6-inch Laptop Casual Backpack B210 Black Lenovo 15.6-inch Laptop Casual Backpack B210 Black
Компактен стил и дизајн на Lenovo 15.6 "Laptop Casual Backpack, совршен за на работа или з..
1.260 ден.
без ДДВ: 1.068 ден.
IdeaPad Flex 5 14ALC05 Abyss Blue IdeaPad Flex 5 14ALC05 Abyss Blue
IdeaPad Flex 5 14ALC05 Abyss Blue - R5 5500U, 8G, 512G NVMe, 14"T, Win 10 Home;  AMD Ryzen 5..
45.000 ден.
без ДДВ: 42.857 ден.
IdeaPad 3 14ITL6 Arctic Grey - i5 IdeaPad 3 14ITL6 Arctic Grey - i5
IdeaPad 3 14ITL6 Arctic Grey - i5-1135G7, 8GB, 512GB NVMe, 14", Win 10 Home;   Intel Core i..
42.500 ден.
без ДДВ: 40.476 ден.
MS TRIP ранец за лаптоп MS TRIP ранец за лаптоп
MS Trip - ранец за лаптоп Димензија: 15,6'' Материјал: Полиестер Боја: Црна ..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Lenovo Legion Mouse pad Lenovo Legion Mouse pad
Гумирана подлога отпорна на лизгање обезбедува стабилност при лизгање и насочување на глувчето. Пла..
2.204 ден.
без ДДВ: 1.868 ден.
DELL NB Vostro 5502 i5 DELL NB Vostro 5502 i5
Dell NB Vostro 5502, 11th Gen. Intel Core i5-1135G7 (8MB Cache,up to 4.2 GHz), 15.6" FHD(1920x1080)A..
42.450 ден.
без ДДВ: 40.429 ден.

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS