Лиценци

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Windows 10 Home OEM
Инсталацијата чини 990 ден. + ДДВ 18% За повеќе информации или консултација контактирајте нѐ на sal..
6.468 ден.
без ДДВ: 6.160 ден.
Windows 10 Pro OEM
Инсталацијата чини 990 ден. + ДДВ 18% За повеќе информации или консултација контактирајте нѐ на sal..
7.912 ден.
без ДДВ: 7.535 ден.

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2022. UKION SHOPS