Избрани производи
-2%
IdeaPad 3 15ITL6 Arctic Grey - i3 IdeaPad 3 15ITL6 Arctic Grey - i3
29.230 ден.29.890 ден.
29.230 ден.29.890 ден.
-14%
Lenovo ThinkBook 15 G2 Mineral Grey i3 Lenovo ThinkBook 15 G2 Mineral Grey i3
34.220 ден.39.990 ден.
34.220 ден.39.990 ден.
-2%
Lenovo V14 ADA Lenovo V14 ADA
15.513 ден.15.890 ден.
15.513 ден.15.890 ден.
-2%
IdeaPad 3 15ALC6 Arctic Grey AMD Ryzen IdeaPad 3 15ALC6 Arctic Grey AMD Ryzen
28.590 ден.29.290 ден.
28.590 ден.29.290 ден.
Vivax Life FIT Vivax Life FIT
1.890 ден.
1.890 ден.

SSBK Store

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS