Рачни (мобилни) компјутери

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
MC55/65/67 Battery 3600 mAh MC55/65/67 Battery 3600 mAh
Батерија за Pocket PC MC55, MC65, MC67 Капацитет 3600m/Ah Цената се однесува на 1 парче. За по..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
MC75 Mobile Handheld Computer MC75 Mobile Handheld Computer
 Модел: MC75A6-P4CSWRRAAWR  (HSDPA, 802.11a/b/g, Imager Scan Engine, Camera, 256MB/1GB Me..
23.412 ден.
без ДДВ: 19.841 ден.
Cradle KIT for MC55/65/67 Cradle KIT for MC55/65/67
CRD5500-1000 KIT za MC55/65/67   Cradle + power supply + power cable EU Гаранција 3 месец..
5.122 ден.
без ДДВ: 4.341 ден.
Zebra TC26 4GB/64GB Zebra TC26 4GB/64GB
Zebra TC26 - Додека размислувате да купите евтини мобилни телефони за вашите вработени, застане..
40.019 ден.
без ДДВ: 33.914 ден.
MC9000 Cradle KIT MC9000 Cradle KIT
CRD9000-1001SR Single-slot charging and communications cradle for MC9090/MC9097/MC9000/MC9060/MC9..
10.324 ден.
без ДДВ: 8.749 ден.
Motorola MC9190 Handheld Computer Motorola MC9190 Handheld Computer
Motorola MC9190-G90SWEYA6WR PDT - Wi-Fi (802.11a/b/g), Long Range 2D Imager Windows CE 6.0, 256MB..
38.121 ден.
без ДДВ: 32.306 ден.
Motorola MC9200 Handheld Computer Motorola MC9200 Handheld Computer
Motorola MC9200 - MC92N0-GJ0SXFYA5WR Wi-Fi (802.11a/b/g/n), Gun Grip, 1D Long-Range Laser - Lorax..
66.847 ден.
без ДДВ: 56.650 ден.
Zebra TC57 Zebra TC57
Zebra TC57 - Кога ќе изберете TC57x, ќе ги добиете нашите најпродавани издржливи рачни мобилни компј..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Zebra TC56 Zebra TC56
Zebra TC56 - Не го жртвувајте дизајнот на уредот за функционалноста на претпријатието - или функцион..
35.518 ден.
без ДДВ: 30.100 ден.
Zebra TC26 3GB/32GB Zebra TC26 3GB/32GB
Zebra TC26 - Додека размислувате да купите евтини мобилни телефони за вашите вработени, застане..
36.726 ден.
без ДДВ: 31.124 ден.
Zebra TC20 Zebra TC20
Zebra TC20 – ги содржи сите карактеристики што Ви се потребни за да заштедите време и пари, да ..
26.118 ден.
без ДДВ: 22.134 ден.
Motorola/Zebra MC65
MC65 Motorola/Zebra MC65 - Dual-Radio WAN with HSPA and EVDO, Imager, Windows Mobile 6.5, 256MB/1..
20.485 ден.
без ДДВ: 17.360 ден.
Zebra MC67
Motorola/Zebra MC67 - Wi-Fi (802.11A/B/G/N), GPS, 4G WWAN HSPA+, 2D Imager, Camera, Windows Mobile 6..
23.777 ден.
без ДДВ: 20.150 ден.

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2022. UKION SHOPS