Решенија

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Motorola MC9190 Handheld Computer Motorola MC9190 Handheld Computer
Motorola MC9190-G90SWEYA6WR PDT - Wi-Fi (802.11a/b/g), Long Range 2D Imager Windows CE 6.0, 256MB..
38.121 ден.
без ДДВ: 32.306 ден.
Motorola MC9200 Handheld Computer Motorola MC9200 Handheld Computer
Motorola MC9200 - MC92N0-GJ0SXFYA5WR Wi-Fi (802.11a/b/g/n), Gun Grip, 1D Long-Range Laser - Lorax..
66.847 ден.
без ДДВ: 56.650 ден.
Epson LX-350 Epson LX-350
Метод на печатење Матрично, impact Број на иглички 9 пина Број на колони 80 колони ..
15.850 ден.
без ДДВ: 15.095 ден.
Lenovo ThinkVision T27h-20 27" Lenovo ThinkVision T27h-20 27"
ThinkVision T27h-20 27" QHD IPS (2560 x 1440) USB Type-C; HDMI, DP, USB Type-C Gen1 1000:1 ..
20.250 ден.
без ДДВ: 19.286 ден.
Lenovo V530s SFF - i3-9100, 8G, 256G SSD, Win 10 Pro Lenovo V530s SFF - i3-9100, 8G, 256G SSD, Win 10 Pro
Lenovo V530s SFF - i3-9100, 8G, 256G SSD, Win 10 Pro; Intel Core i3-9100 (4C / 4T, 3.6 / 4.2GHz, 6M..
34.000 ден.
без ДДВ: 32.381 ден.
Lenovo V530 Tower - i3-9100, 8G, 256G SSD, Win 10 Pro Lenovo V530 Tower - i3-9100, 8G, 256G SSD, Win 10 Pro
Lenovo V530 Tower - i3-9100, 8G, 256G SSD, Win 10 Pro; Intel Core i3-9100 (4C / 4T, 3.6 / 4.2GHz, 6..
34.000 ден.
без ДДВ: 32.381 ден.
Datalogic Magellan 8400 Barcode Scanner
Magellan 8400 направен по биоптичката технологија за скенирање на Datalogic, која ќе ги зголеми Ваши..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Datalogic QW2100 Barcode Scanner
Баркод скенерот QW2100 e мал, лесен и ергономски дизајниран што го прави одличен за секојдневна упот..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Zebra MP7000 Barcode Scanner
Zebra MP7000 Barcode Scanner - Одличен скенер и вага за мерење намирници во едно! Овој скене..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Symbol/Zebra DS7708 Barcode scanner
Со Symbol/Zebra DS7708 скенирајте буквално секаков бар-код, на било каква површина, од било кој..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Symbol/Zebra LS2208 Barcode scanner
Најпродаваниот баркод скенер! Symbol/Zebra LS2208 e 1D ласерски баркод скенер, кој овозможува брз..
5.664 ден.
без ДДВ: 5.394 ден.
Zebra TC52/TC57
Zebra TC52/57 - Кога ќе изберете TC52x или TC57x, ќе ги добиете нашите најпродавани издржливи рачни ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Zebra TC51/TC56
Zebra TC51/56 - Не го жртвувајте дизајнот на уредот за функционалноста на претпријатието - или функц..
35.848 ден.
без ДДВ: 30.380 ден.
Zebra TC21/TC26
Zebra TC21/TC26 Додека размислувате да купите евтини мобилни телефони за вашите вработени, застан..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Zebra TC20
Zebra TC20 – EVM, TC20 PLUS, WLAN, 2D Imager (SE4710), Camera, 2GB/16GB, Android 70 NoUGAT, 35M..
26.118 ден.
без ДДВ: 22.134 ден.
Motorola/Zebra MC65
MC65 Motorola/Zebra MC65 - Dual-Radio WAN with HSPA and EVDO, Imager, Windows Mobile 6.5, 256MB/1..
20.485 ден.
без ДДВ: 17.360 ден.

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • info@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS