Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

За канцеларија

Zebra DS2278 - Cordless Barcode scanner, Zebra DS2278, 2D Imager, General Purpose, SCANNER ONLY, Han..
0 ден.
Повеќе

Zebra DS2278 - Cordless Barcode scanner, Zebra DS2278, 2D Imager, General Purpose, USB, Handheld. Ki..
0 ден.
Повеќе

Zebra DS2278 REFURBISHED - Cordless Barcode scanner, Zebra DS2278, 2D Imager, General Purpose, USB, ..
0 ден.
Повеќе

Опис на производот Овој елегантен и стилски дизајн на глушец во целосна големина нуди исклучителен к..
749 ден.
Повеќе

Опис на производот Безжичен глушец Lenovo Essential Compact, дизајниран за Ваша погодност. Лесно е д..
799 ден.
Повеќе

ThinkPad Bluetooth Silent Mouse; Dual-host Bluetooth 5.0 за лесна промена меѓу два уреди, Swift Pair..
1.950 ден.
Повеќе

Лесно управување со повици-Добијте лесен пристап до најкористените функции, како што се јачина на зв..
3.410 ден.
Повеќе

UPS NJOY TOKEN 600VA / 360W  Outlets 4x Schuko Battery Backup 4x Schuko Surge Protection По..
4.350 ден.
Повеќе

CyberPower UT1050EG им обезбедува на корисниците домa или во канцеларија сигурна резервна батерија и..
5.515 ден.
Повеќе

Zebra DS2208 - Corded Barcode scanner, Zebra DS2208, 2D Imager, General Purpose, USB, Handheld. Kit ..
6.641 ден.
Повеќе

Lenovo D22-20 21,5" - FHD TN (1920x1080); VGA+HDMI/ 600:1/ 5ms/ Low blue light Гаранција 36 месеци...
7.650 ден.
Повеќе

ThinkVision E24-20 23.8"- FHD IPS (1920x1080), HDMI, DP, VGA/ 14ms/ 1000:1/ Tilt, Pivot, Height Adju..
8.200 ден.
Повеќе

ThinkVision T24i-2L 23.8" - FHD IPS (1920 X 1080); VGA, HDMI, DP/ 1000:1/ 4ms/ 4x USB 3.2 Gen 1 (1x ..
11.890 ден.
Повеќе

Designed for multimedia enthusiasts, DS218play provides a smooth streaming experience to your TV, sm..
17.186 ден.
Повеќе

GoDEX DT4X Direct Thermal Printer - GP-DT4X-BLACK  4'', 203dpi, 7IPS, USB, RS232, Ether..
17.317 ден.
Повеќе

Lenovo V50s 07IMB SFF - G6400, 4GB, 1TB HDD, DOS; Intel Pentium Gold G6400 (2C / 4T, 4.0GHz, 4MB)/ 1..
18.190 ден.
Повеќе

Synology DS420j is a 4-bay desktop NAS designed for home data backup, file syncing, and sharing. You..
22.010 ден.
Повеќе

Synology DS220+ Synology DS220+ is a compact NAS (network-attached storage) solution designed to st..
22.602 ден.
Повеќе

Lenovo V50s SFF- i3-10100, 8G, 512G NVMe, DOS; Intel Core i3-10100 (4C / 8T, 3.6 / 4.3GHz, 6MB)/ 8GB..
25.390 ден.
Повеќе

Lenovo V50a-24IMB all-in-one PC w/Touch Intel Core i3-10100T (4C / 8T, 3.0 / 3.8GHz, 6MB) Graphics..
41.926 ден.
Повеќе

Lenovo V50s 07IMB SFF - i7-10700, 8GB, 512G SSD, DOS; Intel Core i7-10700 (8C / 16T, 2.9 / 4.8GHz, ..
43.500 ден.
Повеќе

Lenovo ThinkPad E15 i5   Processor Intel® Core® i5 10210U RAM 16 GB DDR4-SDRAM Hard Dr..
61.345 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 22 од 22 (1 страни)