POS & Data capture

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Lenovo V50a-24IMB All-In-One PC W/Touch Lenovo V50a-24IMB All-In-One PC W/Touch
Lenovo V50a-24IMB All-In-One PC W/Touch Intel Core i5-10400T (6C / 12T, 2.0 / 3.6GHz, 12MB) Gr..
42.225 ден.
без ДДВ: 40.214 ден.
Lenovo V50a-24IMB all-in-one PC w/Touch Lenovo V50a-24IMB all-in-one PC w/Touch
Lenovo V50a-24IMB all-in-one PC w/Touch Intel Core i3-10100T (4C / 8T, 3.0 / 3.8GHz, 6MB) Grap..
41.926 ден.
без ДДВ: 39.930 ден.
IdeaCentre AIO 3 22ITL6 i5 Black IdeaCentre AIO 3 22ITL6 i5 Black
IdeaCentre AIO 3 22ITL6 Black - i5-1135G7, 8GB, 512GB NVMe, 22", DOS; Intel Core i5-1135G7 (4C / 8T..
44.440 ден.
без ДДВ: 42.324 ден.
IdeaCentre AIO 3 22ITL6 i3 Black IdeaCentre AIO 3 22ITL6 i3 Black
IdeaCentre AIO 3 22ITL6 Black - i3-1115G4, 8GB, 256GB NVMe, 22", DOS; Intel Core i3-1115G4 (2C / 4T..
35.990 ден.
без ДДВ: 34.276 ден.
IdeaCentre AIO 3 24ALC6 White - R5 IdeaCentre AIO 3 24ALC6 White - R5
IdeaCentre AIO 3 24ALC6 White- R5 5500U, 8GB, 512GB NVMe, 24", DOS; AMD Ryzen 5 5500U (6C / 12T, ..
37.490 ден.
без ДДВ: 35.705 ден.
IdeaCentre AIO 3 24ALC6 Black IdeaCentre AIO 3 24ALC6 Black
IdeaCentre AIO 3 24ALC6 Black - R3 5300U, 8GB, 512GB NVMe, 24", DOS; AMD Ryzen 3 5300U (4C / 8T, ..
34.100 ден.
без ДДВ: 32.476 ден.
IdeaCentre AIO 3 24ALC6 IdeaCentre AIO 3 24ALC6
IdeaCentre AIO 3 24ALC6 White - R3 5300U, 8GB, 256GB NVMe, 24", DOS; AMD Ryzen 3 5300U (4C / 8T, ..
32.690 ден.
без ДДВ: 31.133 ден.
IdeaCentre AIO 3 24ALC6 White IdeaCentre AIO 3 24ALC6 White
IdeaCentre AIO 3 24ALC6 White - R3 5300U, 8GB, 512GB NVMe, 24", DOS; AMD Ryzen 3 5300U (4C / 8T, 2...
33.389 ден.
без ДДВ: 31.799 ден.
MC55/65/67 Battery 3600 mAh MC55/65/67 Battery 3600 mAh
Батерија за Pocket PC MC55, MC65, MC67 Капацитет 3600m/Ah Цената се однесува на 1 парче. За по..
3.586 ден.
без ДДВ: 3.039 ден.
IdeaCentre AIO 5 24IMB05 Black IdeaCentre AIO 5 24IMB05 Black
IdeaCentre AIO 5 24IMB05 Black - i5-10400T, 8GB, 512GB NVMe, 24", DOS; Intel Core i5-10400T (6C / 1..
44.490 ден.
без ДДВ: 42.371 ден.
Фиока за пари HS-410A Фиока за пари HS-410A
Фиока за пари HS-410A  Голема фиока за пари, соодветна за речиси секое продажно место. ..
3.590 ден.
без ДДВ: 3.042 ден.
Zebra/Motorola DS9208-SR0000WNNWW Barcode Scanner
Motorola DS9208-SR0000WNNWW Barcode Scanner Скенира 1Д, 2Д и PDF417 баркодови, на хартија, од моб..
10.937 ден.
без ДДВ: 10.416 ден.
MC75 Mobile Handheld Computer MC75 Mobile Handheld Computer
 Модел: MC75A6-P4CSWRRAAWR  (HSDPA, 802.11a/b/g, Imager Scan Engine, Camera, 256MB/1GB Me..
23.412 ден.
без ДДВ: 19.841 ден.
Cradle KIT for MC55/65/67 Cradle KIT for MC55/65/67
CRD5500-1000 KIT za MC55/65/67   Cradle + power supply + power cable EU Гаранција 3 месец..
5.122 ден.
без ДДВ: 4.341 ден.
Zebra TC26 4GB/64GB Zebra TC26 4GB/64GB
Zebra TC26 - Додека размислувате да купите евтини мобилни телефони за вашите вработени, застане..
40.019 ден.
без ДДВ: 33.914 ден.
MC9000 Cradle KIT MC9000 Cradle KIT
CRD9000-1001SR Single-slot charging and communications cradle for MC9090/MC9097/MC9000/MC9060/MC9..
10.324 ден.
без ДДВ: 8.749 ден.

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2022. UKION SHOPS