За угостителство

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Lenovo V50s 07IMB Lenovo V50s 07IMB
Lenovo V50s 07IMB SFF - i7-10700, 8GB, 512G SSD, DOS; Intel Core i7-10700 (8C / 16T, 2.9 / 4.8GHz..
43.500 ден.
без ДДВ: 41.429 ден.
IdeaCentre AIO 5 24IMB05 Black IdeaCentre AIO 5 24IMB05 Black
IdeaCentre AIO 5 24IMB05 Black - i5-10400T, 8GB, 512GB NVMe, 24", DOS; Intel Core i5-10400T (6C / 1..
44.490 ден.
без ДДВ: 42.371 ден.
-35%
Zebra/Motorola DS9208-SR0000WNNWW Barcode Scanner
Motorola DS9208-SR0000WNNWW Barcode Scanner Скенира 1Д, 2Д и PDF417 баркодови, на хартија, од моб..
7.161 ден.10.937 ден.
без ДДВ: 6.820 ден.
AMD Office PC 3 (Ryzen 5 3600)
AMD Office PC 3 (Ryzen 5 3600) Спецификации: AMD Processor Ryzen 5 3600 CPU, AM4, 6-cores, 3.6..
33.210 ден.
без ДДВ: 31.629 ден.
AMD Office PC 2 (Ryzen 5 3600)
AMD Office PC 2 (Ryzen 5 3600) Спецификации: AMD Processor Ryzen 5 3600 CPU, AM4, 6-cores, 3.6..
25.830 ден.
без ДДВ: 24.600 ден.
AMD Office PC 1 (Ryzen 5 1600)
AMD Office PC 1 (Ryzen 5 1600) Спецификации: AMD Processor Ryzen 5 1600 CPU, AM4, 6-cores, 3.2..
18.735 ден.
без ДДВ: 17.843 ден.
Intel Office PC 5 (i5)
Intel Office PC 5 (i5) Спецификации: Intel Processor Core i5-9600KF Coffee Lake, LGA1151, 6-co..
35.583 ден.
без ДДВ: 33.889 ден.
Intel Office PC 4 (i3)
Intel Office PC 4 (i3) Спецификации: Intel Processor Core i3-10100 Comet Lake, LGA1200, 4-core..
19.565 ден.
без ДДВ: 18.633 ден.
Intel Office PC 3 (i3)
Intel Office PC n3 Спецификации: Intel Processor Core i3-10100F Comet Lake, LGA1200, 4-cores, ..
19.565 ден.
без ДДВ: 18.633 ден.
Intel Office PC 2 (G6500)
Intel Office PC n2 Спецификации: Intel Processor Pentium Gold, Dual Core G6500, 4.1 GHz, 4MB C..
17.133 ден.
без ДДВ: 16.317 ден.
Intel Office PC 1 (G4560)
Intel Office PC n1 Спецификации:  Intel Processor Pentium Dual Core G4560 3.5 Ghz (2cores..
12.780 ден.
без ДДВ: 12.171 ден.
MikroTik RB941-2nD-TC MikroTik RB941-2nD-TC
The home Access Point lite (hAP lite) is an ideal little device for your apartment, house or office...
1.640 ден.
без ДДВ: 1.390 ден.
HP PC 290 G4 MT, i7 HP PC 290 G4 MT, i7
HP PC 290 G4 MT, Intel Core i7-10700 (16M up to 4.8 GHz), 8GB (1x8GB) DDR4 2933, 256GB PCIe NVMe SSD..
39.559 ден.
без ДДВ: 37.675 ден.
HP PC 290 G4 MT, i5 HP PC 290 G4 MT, i5
HP PC 290 G4 MT, Intel Core i5-10500U (12MB up to 4.5 GHz), 8GB (1X8GB) DDR4-2666 SDRAM, 256 GB PCIe..
28.900 ден.
без ДДВ: 27.524 ден.
HP PC 290 G4 MT, i3 HP PC 290 G4 MT, i3
HP PC 290 G4 MT, Intel Core i3-10100 (6M, up to 4.3 GHz), 8GB DDR4 2666, 256GB SSD M.2 PCIe NVMe, no..
25.299 ден.
без ДДВ: 24.094 ден.
Gigabyte MiniPC BareboneBRIX, Intel i5 Gigabyte MiniPC BareboneBRIX, Intel i5
Gigabyte MiniPC BareboneBRIX, Intel i5-8250U 3.40 GHz/1.60 GHz, 2 x SO-DIMM DDR4 slots, 1 x M.2 SSD ..
29.083 ден.
без ДДВ: 27.698 ден.

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS