Печатачи за етикети - Label printing

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Zebra ZD421 Thermal printer
Thermal Transfer Printer (74/300M) ZD421; 203 dpi, USB, USB Host, Modular Connectivity Slot, BTLE5, ..
20.050 ден.
без ДДВ: 19.095 ден.
Zebra ZT230 - Thermal Transfer Printer Zebra ZT230 - Thermal Transfer Printer
Quality Construction and Performance Whether you are adopting barcode technology for the first time..
26.626 ден.
без ДДВ: 25.358 ден.

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS