Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Сервери

ThinkServer ST50 V2 Tower - E-2324G, 8G, 2x1TB HDD, DOS; Intel® Xeon® E-2324G Processor (4C, 3.1GH..
60.600 ден.
Повеќе

HPE Server ProLiant ML110 Gen10 4208 1P 16GB-R S100i 4LFF 550W PS..
103.950 ден.
Повеќе

HPE Server ProLiant DL160 Gen10 3206R 1P 16GB-R S100i 4LFF 500W PS..
106.309 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 3 од 3 (1 страни)