Сервери

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ThinkServer ST50 Tower
ThinkServer ST50 Tower - E-2226G, 16G, 2x480GB SSD, DOS; Intel® Xeon® E-2226G Processor (6C, 3.40GH..
54.420 ден.
без ДДВ: 51.829 ден.

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS