Мобилна продажба

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Zebra TC26 4GB/64GB Zebra TC26 4GB/64GB
Zebra TC26 - Додека размислувате да купите евтини мобилни телефони за вашите вработени, застане..
40.019 ден.
без ДДВ: 33.914 ден.
Zebra TC57 Zebra TC57
Zebra TC57 - Кога ќе изберете TC57x, ќе ги добиете нашите најпродавани издржливи рачни мобилни компј..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Zebra TC56 Zebra TC56
Zebra TC56 - Не го жртвувајте дизајнот на уредот за функционалноста на претпријатието - или функцион..
35.518 ден.
без ДДВ: 30.100 ден.
Zebra TC26 3GB/32GB Zebra TC26 3GB/32GB
Zebra TC26 - Додека размислувате да купите евтини мобилни телефони за вашите вработени, застане..
36.726 ден.
без ДДВ: 31.124 ден.
Zebra TC20 Zebra TC20
Zebra TC20 – ги содржи сите карактеристики што Ви се потребни за да заштедите време и пари, да ..
26.118 ден.
без ДДВ: 22.134 ден.
Motorola/Zebra MC65
MC65 Motorola/Zebra MC65 - Dual-Radio WAN with HSPA and EVDO, Imager, Windows Mobile 6.5, 256MB/1..
20.485 ден.
без ДДВ: 17.360 ден.
Zebra MC67
Motorola/Zebra MC67 - Wi-Fi (802.11A/B/G/N), GPS, 4G WWAN HSPA+, 2D Imager, Camera, Windows Mobile 6..
23.777 ден.
без ДДВ: 20.150 ден.

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2022. UKION SHOPS