Услуги


 

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Windows 10 Home OEM
Инсталацијата чини 990 ден. + ДДВ 18% За повеќе информации или консултација контактирајте нѐ на sal..
6.468 ден.
без ДДВ: 6.160 ден.
Windows 10 Pro OEM
Инсталацијата чини 990 ден. + ДДВ 18% За повеќе информации или консултација контактирајте нѐ на sal..
7.912 ден.
без ДДВ: 7.535 ден.
ПРЕМИУМ пакет за грижа, одржување и сервис на уреди
ПРЕМИУМ пакет за грижа, одржување и сервис на уреди Цена: 3500 ден. +18% ДДВ месечно Вклучува ..
4.956 ден.
без ДДВ: 4.200 ден.
Напреден пакет за грижа, одржување и сервис на уреди
Напреден пакет за грижа, одржување и сервис на уреди Цена: 2400 ден. + 18% ДДВ месечно Вклучува ..
3.399 ден.
без ДДВ: 2.881 ден.
Основен пакет за грижа, одржување и сервис на уреди
Основен пакет за грижа, одржување и сервис на уреди Цена: 1500 ден. + 18% ДДВ месечно Вклучува 2..
2.124 ден.
без ДДВ: 1.800 ден.

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2022. UKION SHOPS