Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Dell NB Latitude 3500-i3 Dell NB Latitude 3500-i3
Dell NB Latitude 3500, i3-8145U (4M Cache, 2.1GHz), 15.6" FHD AG Cam& Mic, 8GB DDR4, M.2 256GB P..
57.383 ден.
без ДДВ: 54.650 ден.
Dell PC OptiPlex 3080SFF/i3 Dell PC OptiPlex 3080SFF/i3
Dell PC OptiPlex 3080 SFF, Intel Core i3-10100 (4-Core, 6MB Cache, 3.6GHz to 4.3GHz, 65W), 8GB (1x8G..
28.166 ден.
без ДДВ: 26.825 ден.
Dell PC Vostro 3470,i3 Dell PC Vostro 3470,i3
Dell PC Vostro 3470, Core i3-8100 (6M Cache, 3.60 GHz), 4GB RAM DDR4, 1TB 7200 rpm HDD, DVD RW, Inte..
41.720 ден.
без ДДВ: 39.733 ден.
HP PC 290 G4 MT, i3 HP PC 290 G4 MT, i3
HP PC 290 G4 MT, Intel Core i3-10100 (6M, up to 4.3 GHz), 8GB DDR4 2666, 256GB SSD M.2 PCIe NVMe, no..
25.299 ден.
без ДДВ: 24.094 ден.
IdeaPad 3 15ITL6 Arctic Grey - i3 IdeaPad 3 15ITL6 Arctic Grey - i3
IdeaPad 3 15ITL6 Arctic Grey - i3-1115G4, 8GB, 512GB NVMe, 15,6"", DOS; Intel Core i3-1115G4 (2C ..
29.890 ден.
без ДДВ: 28.467 ден.
Intel Office PC 3 (i3)
Intel Office PC n3 Спецификации: Intel Processor Core i3-10100F Comet Lake, LGA1200, 4-cores, ..
19.565 ден.
без ДДВ: 18.633 ден.
Intel Office PC 4 (i3)
Intel Office PC 4 (i3) Спецификации: Intel Processor Core i3-10100 Comet Lake, LGA1200, 4-core..
19.565 ден.
без ДДВ: 18.633 ден.

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS