Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

HP PC AIO 24-cb1307nh, INTEL i5-1235U (up to 4.4GH

42.790 ден.
  • Производител: HP
  • Шифра:796S7EA
  • Достапност:На залиха
HP PC AIO 24-cb1307nh, INTEL i5-1235U (up to 4.4GHz, 12MB), 23.8” (1920x1080) FHD IPS AG, Touch, 8GB (1x8GB) DDR4 3200, 512GB SSD NVMe, Intel Iris X graphics, RJ-45, KB Wired+ mouse, FreeDos, Starry White, 3Y

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар