Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Verbatim Monitor Portable Touchscreen PMT-14, 14"

10.109 ден.
  • Производител: Verbatim
  • Шифра:49591
  • Достапност:На залиха
Verbatim Monitor Portable Touchscreen PMT-14, 14", FHD (1920x1080), 16.7M colors, 10-point multi-touch, IPS Panel, HDMI, USB-C, 3.5 mm, 2Y

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар