Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

ViewSonic Monitor 24" VA, FHD, Flat

7.205 ден.
  • Производител: Viewsonic
  • Шифра:VA2406-H
  • Достапност:На залиха
ViewSonic Monitor VA2406-h-2, 24" VA Flat, FHD 1920x1080 at 60 Hz, 16:9, Contrast 5000:1, 4ms, 16.7 Million, 250 cd/m2, 178(V)/178(H), HDMIx1, Dsubx1, Headphone, 2Y

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар