Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

TP-Link Router AC750, Range Ex

1.749 ден.
  • Производител: TP-Link
  • Шифра:RE205
  • Достапност:На залиха
TP-Link Router AC750, Range Extender Wi-Fi, Wall Plugged, 433Mbps at 5GHz + 300Mbps at 2.4GHz, 2 fied antennas, 1Y

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар