Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

TP-Link Router AX1800 Dual-Band Wi-Fi 6, Full Giga

4.059 ден.
  • Производител: TP-Link
  • Шифра:Archer AX23(EU)
  • Достапност:На залиха
TP-Link Router AX1800 Dual-Band Wi-Fi 6, Full Gigabit ports, 5 GHz: 1201 Mbps (802.11ax), 2.4 GHz: 574 Mbps (802.11ax), 4? Fixed High-Performance Antennas, OFDMA, URL Filtering, IPTV, Cloud Service etc..

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар