Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

TP-Link Router AX6600 Tri-Band Wi-Fi 6, 2xUSB, 1.5

15.389 ден.
  • Производител: TP-Link
  • Шифра:Archer AX90
  • Достапност:На залиха
TP-Link Router AX6600 Tri-Band Wi-Fi 6, 2xUSB, 1.5 GHz Quad-Core CPU, 8 antennas

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар