Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

TP-Link Router Gigabit Wi-Fi6, AX3000, Archer AX55

5.709 ден.
  • Производител: TP-Link
  • Шифра:Archer AX55
  • Достапност:На залиха
TP-Link Router AX3000 Dual Band Gigabit Wi-Fi 6, 4 Antennas, 2 Core CPU, OFDMA, DFS, 4 Streams, USB 3.0, 2402 Mbps on 5 GHz band and 574 Mbps on 2.4 GHz band

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар