Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

TP-Link Router Mobile 4G 3G

3.949 ден.
  • Производител: TP-Link
  • Шифра:M7200
  • Достапност:На залиха
TP-Link Router Mobile 4G 3G LTE 300Mbps 2.4GHz Wi-Fi 1 SIM card slot 2000mAh Battery

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар