Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

TP-Link Smart Plug, Tapo P115(1-pack)

1.166 ден.
  • Производител: TP-Link
  • Шифра:Tapo P115(1-pack)
  • Достапност:На залиха
TP-Link Smart Plug, Tapo P115(1-pack), Energy Monitoring, 100-240 V, Max Load 16 A, 50/60 Hz, 2.4 GHz Wi-Fi networking

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар