Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

TP-Link Switch 8 Port, Gigabit, Easy Smart SG108E

2.145 ден.
  • Производител: TP-Link
  • Шифра:TL-SG108E
  • Достапност:На залиха
TP-Link Switch 8-Port Gigabit Easy Smart 10/100/1000Mbps, Steel case fanless, RJ45 Ports, 16 Gbps, Plug and play, Max PC 2.7W

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар