Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

TP-Link TL-WA850RE 300Mbps Wi-Fi Range Extender

1.089 ден.
  • Производител: TP-Link
  • Шифра:TL-WA850RE
  • Достапност:На залиха
TP-Link 300Mbps Wireless N Wall Plugged Range Extender, QCOM, 2T2R, 2.4GHz, 802.11n/g/b, Ranger Extender button, Range extender mode, with internal Antennas

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар