Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

TP-Link TL-WN722N 150Mbps High Gain Wireless USB A

627 ден.
  • Производител: TP-Link
  • Шифра:TL-WN722N
  • Достапност:На залиха
TP-Link High Gain USB 2.0 Wireless N Adapter, up to 150 Mbps

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар