Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

TP-Link TL-WN781ND 150Mbps Wireless N PCI Express

682 ден.
  • Производител: TP-Link
  • Шифра:TL-WN781ND
  • Достапност:На залиха
TP-LINK Wireless PCI express Adapter, 150 Mbps, with Detachable Omni Directional Antenna

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар