Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

TP-Link TL-WN822N 300Mbps High Gain Wireless USB A

737 ден.
  • Производител: TP-Link
  • Шифра:TL-WN822N
  • Достапност:На залиха
TP-Link Wireless N Adapter USB 300Mbps High Gain

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар