Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

TP-Link TL-WN881ND 300Mbps Wireless N PCI Express

902 ден.
  • Производител: TP-Link
  • Шифра:TL-WN881ND
  • Достапност:На залиха
TP-Link Adapter PCI Express 300Mbps Wi-Fi

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар