Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

TP-Link Wi-Fi Range Extender

1.254 ден.
  • Производител: TP-Link
  • Шифра:TL-WA855RE
  • Достапност:На залиха
TP-Link Wi-Fi Range Extender 300Mbps Wireless N Wall Plugged, QCOM, 2T2R, 2.4GHz, 802.11b/g/n, 1 10/100M LAN, Ranger Extender button, Range extender mode, 2 fixed antennas

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар