Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

TP-Link Wireless DualBand PCI Express Adapter AC60

1.089 ден.
  • Производител: TP-Link
  • Шифра:Archer T2E
  • Достапност:На залиха
TP-Link Adapter Wireless AC600 Dual Band PCI Express, 433 Mbps on the 5 GHz band and 200 Mbps on the 2.4 GHz band, MU-MIMO, WPA3

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар