Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

NJOY RPC POWER SUPPLY 230W

880 ден.
  • Производител: nJoy
  • Шифра:PSAT0023020CACO01A
  • Достапност:На залиха
NJOY RPC POWER SUPPLY 230W, OCP/OVP/UVP/SCP/OPP Protection, 2x Molex, 2xSATA, 1x4Pin, ATX 12V, 1x20+4 pin ATX

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар