Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

nJoy UPS Keen 800VA

3.729 ден.
  • Производител: nJoy
  • Шифра:UPLI-LI080KE-CG01B
  • Достапност:На залиха
nJoy UPS Keen 800VA/480W, Line-Interactiva, Transfer Time typical 4 ms, Outlets type 2xSchuko Battery Backup,

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар