Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Power Tree UPS 650VA

2.849 ден.
  • Шифра:S650BX
  • Достапност:На залиха
Power Tree UPS 650 VA / 390 Watts, Line-Interactive, Outlets: 3x C13, Input: 140 - 275V, Output: 230V, Tower, AVR

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар