Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Vertiv UPS EDGE 1500VA

29.689 ден.
  • Шифра:EDGE-1500IRT2UXL
  • Достапност:На залиха
Vertiv UPS EDGE 1500VA, Rack/Tower, Input IEC60320-C14, Output 8 IEC60320-C13

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар