Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Vertiv UPS Liebert GXT RT+

126.777 ден.
  • Шифра:GXTRT-3000IRT2UXL
  • Достапност:На залиха
Vertiv UPS Liebert GXT RT+ 1ph UPS, 3kVA, input plug IEC60320 C20, 2U, output – 230V, output socket groups (6)C13 (1)C19

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар