Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Vertiv UPS LIEBERT itON 1500VA

12.089 ден.
  • Шифра:LI32141CT20
  • Достапност:На залиха
Vertiv UPS Liebert itON 1500VA, 900 W, VRLA, Line-Interactive, USB port, 6 AC outlet, C13 coupler, IEC 320, Type F

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар