Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Verbatim External HDD 2.5", 2TB, USB 3.0, Black

4.510 ден.
  • Производител: Verbatim
  • Шифра:53177
  • Достапност:На залиха
Verbatim External HDD 2.5", 2TB, USB 3.0, Black.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар