Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Tysso Touch POS 15", 2.0 Ghz Quad Core J1900 , 4GB

39.039 ден.
  • Шифра:POS-1000B-12232000
  • Достапност:На залиха
Tysso Touch POS 15", 2.0 Ghz Quad Core J1900 , 4GB RAM, 128GB SSD, 5 Wires resistive, Black

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар