Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

TYSSO Thermal Printer Barcode label 80mm, 250mm/se

8.239 ден.
  • Шифра:PRP-300L-BI-BG-U-2
  • Достапност:На залиха
TYSSO Thermal Printer Barcode label 80mm, 250mm/sec, USB, RJ-45

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар