Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Xerox Printer MFP B235s, Duplex, Fax, up to 34PPM,

12.755 ден.
  • Производител: Xerox
  • Шифра:B235V_DNI
  • Достапност:На залиха
Xerox Printer MFP B235s, Duplex, Fax, up to 34PPM, Wireles

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар