Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Xerox Printer MFP Print/copy/scan B225, 34ppm, ADF

11.770 ден.
  • Производител: Xerox
  • Шифра:B225V_DNI
  • Достапност:На залиха
Xerox Printer MFP Print/copy/scan B225, 34ppm, ADF, USB, Ethernet, Wireless

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар