Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Xerox Printer/Copier/Scanner MFP B&W B305, 38ppm,

14.432 ден.
  • Производител: Xerox
  • Шифра:B305V_DNI
  • Достапност:На залиха
Xerox Printer/Copier/Scanner MFP B&W B305, 38ppm, USB, Ethernet, Wireless

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар