Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Windows 10 Pro OEM

7.912 ден.
  • Производител: Microsoft
  • Шифра:win10prooem
  • Достапност:На залиха

Инсталацијата чини 990 ден. + ДДВ 18%
За повеќе информации или консултација контактирајте нѐ на sales@ssbkompjuteri.com или тел. +389 79 226 536

 

Тагови: Windows 10 Pro OEM

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи